Ben bilirim

AKYAKA nereye bağlı?, AKYAKA nerede?

AKYAKA nereye bağlı?, AKYAKA nerede?, AKYAKA nerenin ilçesi? AKYAKA ilçesi KARS ilinin 8 ilçesinden birisidir. AKYAKA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda AKYAKA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, AKYAKA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. AKYAKA ilçesinin Trafik plaka kodu 36 ve Telefon alan kodu 474 dır.

Aşağıdaki tabloda AKYAKA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve AKYAKA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KARS AKYAKA ilçesi 36 474
TURKIYE BAYBURT DEMİRÖZÜ MERKEZ AKYAKA köyü 69 458
TURKIYE ARDAHAN MERKEZ YANLIZÇAM AKYAKA köyü 75 478
TURKIYE BURDUR MERKEZ MERKEZ AKYAKA köyü 15 248
TURKIYE MUĞLA ULA MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE AYDIN BOZDOĞAN MERKEZ MERKEZ 9 256

AKYAKA nerede - harita üzerindeki konumuAKYAKA Nereye bağlı

AKYAKA Nerede

AKYAKA Ne tarafta

AKYAKA Hangi Bölgede


AKYAKA ilçesi, KARS şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. AKYAKA Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKYAKA köyü, MERKEZ bucağı, DEMİRÖZÜ ilçesi ve BAYBURT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :69 olup, Telefon Alan Kodu : 458 dir. AKYAKA Karedeniz bölgesindedir.
AKYAKA köyü, YANLIZÇAM bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. AKYAKA Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKYAKA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir. AKYAKA Akdeniz bölgesindedir.
AKYAKA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ULA ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.AKYAKA Ege bölgesindedir.
AKYAKA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZDOĞAN ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.AKYAKA Ege bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 2,5

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler