Ben bilirim

AKŞEMSETTİN nereye bağlı?, AKŞEMSETTİN nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KIRIKKALE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 71 318
TURKIYE KONYA SELÇUKLU MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE İSTANBUL SULTANBEYLİ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL EYÜP MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL FATİH MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 24 446
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ MERKEZ ÇUKURKUYU 24 446
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ MERKEZ KAVAKYOLU 24 446
TURKIYE ERZİNCAN TERCAN MERKEZ MERCAN 24 446
TURKIYE ANKARA MAMAK MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA SİNCAN MERKEZ MERKEZ 6 312
AKŞEMSETTİN Nereye bağlı

AKŞEMSETTİN Nerede

AKŞEMSETTİN Ne tarafta

AKŞEMSETTİN Hangi Bölgede


AKŞEMSETTİN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KIRIKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :71 olup, Telefon Alan Kodu : 318 dir.AKŞEMSETTİN İç Anadolu bölgesindedir.
AKŞEMSETTİN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SELÇUKLU ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.AKŞEMSETTİN İç Anadolu bölgesindedir.
AKŞEMSETTİN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SULTANBEYLİ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.AKŞEMSETTİN Marmara bölgesindedir.
AKŞEMSETTİN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EYÜP ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.AKŞEMSETTİN Marmara bölgesindedir.
AKŞEMSETTİN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FATİH ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.AKŞEMSETTİN Marmara bölgesindedir.
AKŞEMSETTİN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.AKŞEMSETTİN Akdeniz bölgesindedir.
AKŞEMSETTİN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.AKŞEMSETTİN Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKŞEMSETTİN mahallesi, ÇUKURKUYU köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.AKŞEMSETTİN Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKŞEMSETTİN mahallesi, KAVAKYOLU köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.AKŞEMSETTİN Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKŞEMSETTİN mahallesi, MERCAN köyü, MERKEZ bucağı, TERCAN ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.AKŞEMSETTİN Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKŞEMSETTİN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MAMAK ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.AKŞEMSETTİN İç Anadolu bölgesindedir.
AKŞEMSETTİN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİNCAN ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.AKŞEMSETTİN İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler