Ben bilirim

AKSEKİ nereye bağlı?, AKSEKİ nerede?

AKSEKİ nereye bağlı?, AKSEKİ nerede?, AKSEKİ nerenin ilçesi? AKSEKİ ilçesi ANTALYA ilinin 19 ilçesinden birisidir. AKSEKİ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda AKSEKİ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, AKSEKİ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. AKSEKİ ilçesinin Trafik plaka kodu 7 ve Telefon alan kodu 242 dır.

Aşağıdaki tabloda AKSEKİ ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve AKSEKİ ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ANTALYA AKSEKİ ilçesi 7 242
TURKIYE SİVAS KOYULHİSAR MERKEZ AKSEKİ köyü 58 346
TURKIYE ÇANKIRI BAYRAMÖREN MERKEZ AKSEKİ köyü 18 376
TURKIYE ÇANKIRI YAPRAKLI İKİZÖREN BÜYÜKAKSEKİ köyü 18 376
TURKIYE ELAZIĞ SİVRİCE GÖZELİ AKSEKİ köyü 23 424
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ AKSEKİ köyü 37 366
TURKIYE KASTAMONU TOSYA MERKEZ AKSEKİ köyü 37 366
TURKIYE AKSARAY MERKEZ TAŞPINAR İNCESU 68 382
TURKIYE SİVAS MERKEZ KARAYÜN YAĞMURLUSEKİ 58 346
TURKIYE TOKAT ERBAA KARAYAKA NARLIDERE 60 356
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ BOYALI BAHÇECİK 37 366
TURKIYE ÇANKIRI BAYRAMÖREN MERKEZ AKSEKİ 18 376
TURKIYE ÇORUM MERKEZ SEYDİM ESKİKÖY 19 364
TURKIYE ÇORUM BAYAT MERKEZ MERKEZ 19 364
TURKIYE GİRESUN MERKEZ MERKEZ YAĞMURCA 28 454
TURKIYE ERZURUM İSPİR MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE AYDIN BOZDOĞAN MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR MERKEZ MERKEZ 6 312

AKSEKİ nerede - harita üzerindeki konumuAKSEKİ Nereye bağlı

AKSEKİ Nerede

AKSEKİ Ne tarafta

AKSEKİ Hangi Bölgede


AKSEKİ ilçesi, ANTALYA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir. AKSEKİ Akdeniz bölgesindedir.
AKSEKİ köyü, MERKEZ bucağı, KOYULHİSAR ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. AKSEKİ İç Anadolu bölgesindedir.
AKSEKİ köyü, MERKEZ bucağı, BAYRAMÖREN ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. AKSEKİ İç Anadolu bölgesindedir.
AKSEKİ köyü, GÖZELİ bucağı, SİVRİCE ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. AKSEKİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKSEKİ köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. AKSEKİ Karedeniz bölgesindedir.
AKSEKİ köyü, MERKEZ bucağı, TOSYA ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. AKSEKİ Karedeniz bölgesindedir.
AKSEKİ mahallesi, İNCESU köyü, TAŞPINAR bucağı, MERKEZ ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir.AKSEKİ İç Anadolu bölgesindedir.
AKSEKİ mahallesi, YAĞMURLUSEKİ köyü, KARAYÜN bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.AKSEKİ İç Anadolu bölgesindedir.
AKSEKİ mahallesi, NARLIDERE köyü, KARAYAKA bucağı, ERBAA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.AKSEKİ Karedeniz bölgesindedir.
AKSEKİ mahallesi, BAHÇECİK köyü, BOYALI bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.AKSEKİ Karedeniz bölgesindedir.
AKSEKİ köyü, MERKEZ bucağı, BAYRAMÖREN ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. AKSEKİ İç Anadolu bölgesindedir.
AKSEKİ mahallesi, AKSEKİ köyü, MERKEZ bucağı, BAYRAMÖREN ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir.AKSEKİ İç Anadolu bölgesindedir.
AKSEKİ mahallesi, ESKİKÖY köyü, SEYDİM bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.AKSEKİ Karedeniz bölgesindedir.
AKSEKİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAYAT ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.AKSEKİ Karedeniz bölgesindedir.
AKSEKİ mahallesi, YAĞMURCA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.AKSEKİ Karedeniz bölgesindedir.
AKSEKİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSPİR ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.AKSEKİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKSEKİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZDOĞAN ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.AKSEKİ Ege bölgesindedir.
AKSEKİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEREFLİKOÇHİSAR ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.AKSEKİ İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler