Ben bilirim

AKSAKAL nereye bağlı?, AKSAKAL nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK GÖKÇEBEY MERKEZ AKTARLA 67 372
TURKIYE VAN ERCİŞ MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE TEKİRDAĞ MALKARA MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE TUNCELİ NAZIMİYE DALLIBAHÇE BOSTANLI 62 428
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE ERZİNCAN KEMAH ALPKÖY OLUKPINAR 24 446
TURKIYE ELAZIĞ BASKİL AYDINLAR SUYATAĞI 23 424
TURKIYE BİNGÖL SOLHAN MERKEZ HAZARŞAH 12 426
TURKIYE BİNGÖL SOLHAN MERKEZ HAZARŞAH 12 426
TURKIYE BALIKESİR BANDIRMA MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT VELİKÖY VELİKÖY B.M 8 466
TURKIYE BİTLİS MUTKİ KAVAKBAŞI GÖZTEPE 13 434
AKSAKAL Nereye bağlı

AKSAKAL Nerede

AKSAKAL Ne tarafta

AKSAKAL Hangi Bölgede


AKSAKAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERCİŞ ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.AKSAKAL Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKSAKAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MALKARA ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.AKSAKAL Marmara bölgesindedir.
AKSAKAL mahallesi, BOSTANLI köyü, DALLIBAHÇE bucağı, NAZIMİYE ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.AKSAKAL Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKSAKAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELBİSTAN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.AKSAKAL Akdeniz bölgesindedir.
AKSAKAL mahallesi, OLUKPINAR köyü, ALPKÖY bucağı, KEMAH ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.AKSAKAL Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKSAKAL mahallesi, SUYATAĞI köyü, AYDINLAR bucağı, BASKİL ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.AKSAKAL Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKSAKAL mahallesi, HAZARŞAH köyü, MERKEZ bucağı, SOLHAN ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.AKSAKAL Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKSAKAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BANDIRMA ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.AKSAKAL Marmara bölgesindedir.
AKSAKAL mahallesi, GÖZTEPE köyü, KAVAKBAŞI bucağı, MUTKİ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.AKSAKAL Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler