Ben bilirim

AKKIŞLA nereye bağlı?, AKKIŞLA nerede?

AKKIŞLA nereye bağlı?, AKKIŞLA nerede?, AKKIŞLA nerenin ilçesi? AKKIŞLA ilçesi KAYSERİ ilinin 16 ilçesinden birisidir. AKKIŞLA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda AKKIŞLA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, AKKIŞLA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. AKKIŞLA ilçesinin Trafik plaka kodu 38 ve Telefon alan kodu 352 dır.

Aşağıdaki tabloda AKKIŞLA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve AKKIŞLA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KAYSERİ AKKIŞLA ilçesi 38 352
TURKIYE KARAMAN MERKEZ BUCAKKIŞLA bucağı 70 338
TURKIYE KARAMAN MERKEZ BUCAKKIŞLA BUCAKKIŞLA köyü 70 338
TURKIYE KARABÜK SAFRANBOLU OVACUMA OVACUMA 78 372
TURKIYE ANTALYA AKSEKİ MERKEZ MERKEZ 7 242

AKKIŞLA ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
AKKIŞLA ilçesine bağlı köyler
MERKEZ
AKKIŞLA nerede - harita üzerindeki konumuAKKIŞLA Nereye bağlı

AKKIŞLA Nerede

AKKIŞLA Ne tarafta

AKKIŞLA Hangi Bölgede


AKKIŞLA ilçesi, KAYSERİ şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir. AKKIŞLA İç Anadolu bölgesindedir.
AKKIŞLA mahallesi, OVACUMA köyü, OVACUMA bucağı, SAFRANBOLU ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.AKKIŞLA Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler