Ben bilirim

AKHİSAR nereye bağlı?, AKHİSAR nerede?

AKHİSAR nereye bağlı?, AKHİSAR nerede?, AKHİSAR nerenin ilçesi? AKHİSAR ilçesi MANİSA ilinin 17 ilçesinden birisidir. AKHİSAR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda AKHİSAR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, AKHİSAR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. AKHİSAR ilçesinin Trafik plaka kodu 45 ve Telefon alan kodu 236 dır.

Aşağıdaki tabloda AKHİSAR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve AKHİSAR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MANİSA AKHİSAR ilçesi 45 236
TURKIYE AKSARAY MERKEZ MERKEZ AKHİSAR köyü 68 382
TURKIYE AKSARAY GÜZELYURT MERKEZ YAPRAKHİSAR köyü 68 382
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ MERKEZ AKHİSAR köyü 2 416
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ KALE AKHİSAR köyü 29 456
TURKIYE KARABÜK OVACIK MERKEZ TAŞOĞLU 78 372
TURKIYE HATAY ALTINÖZÜ MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE BURSA KARACABEY MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA İNEGÖL MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ESKİŞEHİR HAN MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE HATAY ANTAKYA MERKEZ MERKEZ 31 326

AKHİSAR nerede - harita üzerindeki konumuAKHİSAR Nereye bağlı

AKHİSAR Nerede

AKHİSAR Ne tarafta

AKHİSAR Hangi Bölgede


AKHİSAR ilçesi, MANİSA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir. AKHİSAR Ege bölgesindedir.
AKHİSAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir köydür. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir. AKHİSAR İç Anadolu bölgesindedir.
AKHİSAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. AKHİSAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKHİSAR köyü, KALE bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. AKHİSAR Karedeniz bölgesindedir.
AKHİSAR mahallesi, TAŞOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, OVACIK ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.AKHİSAR Karedeniz bölgesindedir.
AKHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARACABEY ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.AKHİSAR Marmara bölgesindedir.
AKHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNEGÖL ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.AKHİSAR Marmara bölgesindedir.
AKHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAN ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.AKHİSAR İç Anadolu bölgesindedir.
AKHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANTAKYA ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.AKHİSAR Akdeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 3,83

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler