Ben bilirim

AKGEDİK nereye bağlı?, AKGEDİK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS KANGAL ÇETİNKAYA AKGEDİK köyü 58 346
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ KALE AKGEDİK köyü 29 456
TURKIYE KARS MERKEZ BAŞGEDİKLER AYAKGEDİKLER köyü 36 474
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ KAYASUYU 80 328
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ KAYASUYU 80 328
TURKIYE SİVAS KANGAL ALACAHAN YEŞİLKALE 58 346
TURKIYE MUĞLA YATAĞAN MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MANİSA YUNUSEMRE MERKEZ MERKEZ 45 236
AKGEDİK Nereye bağlı

AKGEDİK Nerede

AKGEDİK Ne tarafta

AKGEDİK Hangi Bölgede


AKGEDİK köyü, ÇETİNKAYA bucağı, KANGAL ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. AKGEDİK İç Anadolu bölgesindedir.
AKGEDİK köyü, KALE bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. AKGEDİK Karedeniz bölgesindedir.
AKGEDİK mahallesi, KAYASUYU köyü, MERKEZ bucağı, KADİRLİ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.AKGEDİK Akdeniz bölgesindedir.
AKGEDİK mahallesi, KAYASUYU köyü, MERKEZ bucağı, KADİRLİ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.AKGEDİK Akdeniz bölgesindedir.
AKGEDİK mahallesi, YEŞİLKALE köyü, ALACAHAN bucağı, KANGAL ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.AKGEDİK İç Anadolu bölgesindedir.
AKGEDİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YATAĞAN ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.AKGEDİK Ege bölgesindedir.
AKGEDİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.AKGEDİK Akdeniz bölgesindedir.
AKGEDİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YUNUSEMRE ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.AKGEDİK Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler