Ben bilirim

AKDENİZ nereye bağlı?, AKDENİZ nerede?

AKDENİZ nereye bağlı?, AKDENİZ nerede?, AKDENİZ nerenin ilçesi? AKDENİZ ilçesi MERSİN ilinin 13 ilçesinden birisidir. AKDENİZ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda AKDENİZ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, AKDENİZ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. AKDENİZ ilçesinin Trafik plaka kodu 33 ve Telefon alan kodu 324 dır.

Aşağıdaki tabloda AKDENİZ ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve AKDENİZ ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MERSİN AKDENİZ ilçesi 33 324
TURKIYE MERSİN AKDENİZ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN MEZİTLİ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE İZMİR KONAK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE MERSİN ANAMUR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN ERDEMLİ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN GÜLNAR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ADANA YÜREĞİR MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA YUMURTALIK MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE HATAY DEFNE MERKEZ MERKEZ 31 326

AKDENİZ nerede - harita üzerindeki konumuAKDENİZ Nereye bağlı

AKDENİZ Nerede

AKDENİZ Ne tarafta

AKDENİZ Hangi Bölgede


AKDENİZ ilçesi, MERSİN şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir. AKDENİZ Akdeniz bölgesindedir.
AKDENİZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKDENİZ ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.AKDENİZ Akdeniz bölgesindedir.
AKDENİZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MEZİTLİ ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.AKDENİZ Akdeniz bölgesindedir.
AKDENİZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KONAK ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.AKDENİZ Ege bölgesindedir.
AKDENİZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANAMUR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.AKDENİZ Akdeniz bölgesindedir.
AKDENİZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERDEMLİ ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.AKDENİZ Akdeniz bölgesindedir.
AKDENİZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜLNAR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.AKDENİZ Akdeniz bölgesindedir.
AKDENİZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YÜREĞİR ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.AKDENİZ Akdeniz bölgesindedir.
AKDENİZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YUMURTALIK ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.AKDENİZ Akdeniz bölgesindedir.
AKDENİZ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DEFNE ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.AKDENİZ Akdeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler