Ben bilirim

AKDAM nereye bağlı?, AKDAM nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE OSMANİYE SUMBAS MERKEZ AKDAM köyü 80 328
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT VELİKÖY AKDAMLA köyü 8 466
TURKIYE ADIYAMAN SAMSAT MERKEZ AKDAMAR köyü 2 416
TURKIYE ANTALYA KONYAALTI MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE MERSİN AKDENİZ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE VAN GEVAŞ MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE TRABZON AKÇAABAT MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE TRABZON AKÇAABAT MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE KAYSERİ HACILAR MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE ÇORUM MERKEZ SEYDİM KARAKEÇİLİ 19 364
TURKIYE ERZURUM TEKMAN MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ADANA YÜREĞİR MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA CEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA KOZAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA KOZAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE AYDIN ÇİNE MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ADIYAMAN KAHTA NARİNCE BOZPINAR 2 416
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
AKDAM Nereye bağlı

AKDAM Nerede

AKDAM Ne tarafta

AKDAM Hangi Bölgede


AKDAM köyü, MERKEZ bucağı, SUMBAS ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir. AKDAM Akdeniz bölgesindedir.
AKDAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKDENİZ ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.AKDAM Akdeniz bölgesindedir.
AKDAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HACILAR ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.AKDAM İç Anadolu bölgesindedir.
AKDAM mahallesi, KARAKEÇİLİ köyü, SEYDİM bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.AKDAM Karedeniz bölgesindedir.
AKDAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YÜREĞİR ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.AKDAM Akdeniz bölgesindedir.
AKDAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.AKDAM Akdeniz bölgesindedir.
AKDAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOZAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.AKDAM Akdeniz bölgesindedir.
AKDAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOZAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.AKDAM Akdeniz bölgesindedir.
AKDAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇİNE ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.AKDAM Ege bölgesindedir.
AKDAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.AKDAM Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler