Ben bilirim

AKDAĞ nereye bağlı?, AKDAĞ nerede?

AKDAĞ nereye bağlı, AKDAĞ nerede? AKDAĞ köyü, MERKEZ bucağı, SİMAV ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlıdır. AKDAĞ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YOZGAT AKDAĞMADENİ ilçesi 66 354
TURKIYE AMASYA MERKEZ AKDAĞ bucağı 5 358
TURKIYE ŞIRNAK İDİL MERKEZ AKDAĞ köyü 73 486
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT MERKEZ AKDAĞ köyü 29 456
TURKIYE ISPARTA GELENDOST MERKEZ AKDAĞ köyü 32 246
TURKIYE KÜTAHYA SİMAV MERKEZ AKDAĞ köyü 43 274
TURKIYE ERZURUM YAKUTİYE MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE YOZGAT MERKEZ MERKEZ MERKEZ 66 354
TURKIYE ORDU FATSA MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE KONYA HÜYÜK MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MUĞLA MİLAS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE ÇORUM OĞUZLAR MERKEZ AĞAÇÇAMI 19 364
TURKIYE ERZURUM TEKMAN MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ERZURUM AZİZİYE MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ADANA KARAİSALI MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA KARAİSALI MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADIYAMAN SİNCİK YARPUZLU NARLI 2 416
AKDAĞ Nereye bağlı

AKDAĞ Nerede

AKDAĞ Ne tarafta

AKDAĞ Hangi Bölgede


AKDAĞ bucağı, MERKEZ ilçesine ve AMASYA şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.AKDAĞ Karedeniz bölgesindedir.
AKDAĞ köyü, MERKEZ bucağı, İDİL ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. AKDAĞ Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKDAĞ köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. AKDAĞ Karedeniz bölgesindedir.
AKDAĞ köyü, MERKEZ bucağı, GELENDOST ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir. AKDAĞ Akdeniz bölgesindedir.
AKDAĞ köyü, MERKEZ bucağı, SİMAV ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. AKDAĞ Ege bölgesindedir.
AKDAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YAKUTİYE ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.AKDAĞ Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKDAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HÜYÜK ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.AKDAĞ İç Anadolu bölgesindedir.
AKDAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TEKMAN ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.AKDAĞ Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKDAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AZİZİYE ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.AKDAĞ Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKDAĞ mahallesi, NARLI köyü, YARPUZLU bucağı, SİNCİK ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.AKDAĞ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler