Ben bilirim

AKÇAKOCA nereye bağlı?, AKÇAKOCA nerede?

AKÇAKOCA nereye bağlı?, AKÇAKOCA nerede?, AKÇAKOCA nerenin ilçesi? AKÇAKOCA ilçesi DÜZCE ilinin 8 ilçesinden birisidir. AKÇAKOCA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda AKÇAKOCA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, AKÇAKOCA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. AKÇAKOCA ilçesinin Trafik plaka kodu 81 ve Telefon alan kodu 380 dır.

Aşağıdaki tabloda AKÇAKOCA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve AKÇAKOCA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE DÜZCE AKÇAKOCA ilçesi 81 380
TURKIYE BOLU MENGEN PAZARKÖY AKÇAKOCA köyü 14 374
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324

AKÇAKOCA nerede - harita üzerindeki konumuAKÇAKOCA Nereye bağlı

AKÇAKOCA Nerede

AKÇAKOCA Ne tarafta

AKÇAKOCA Hangi Bölgede


AKÇAKOCA ilçesi, DÜZCE şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. AKÇAKOCA Karedeniz bölgesindedir.
AKÇAKOCA köyü, PAZARKÖY bucağı, MENGEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. AKÇAKOCA Karedeniz bölgesindedir.
AKÇAKOCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.AKÇAKOCA Marmara bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler