Ben bilirim

AKÇAKALE nereye bağlı?, AKÇAKALE nerede?

AKÇAKALE nereye bağlı?, AKÇAKALE nerede?, AKÇAKALE nerenin ilçesi? AKÇAKALE ilçesi ŞANLIURFA ilinin 10 ilçesinden birisidir. AKÇAKALE ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda AKÇAKALE ilçesinin harita üzerindeki konumunu, AKÇAKALE ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. AKÇAKALE ilçesinin Trafik plaka kodu 63 ve Telefon alan kodu 414 dır.

Aşağıdaki tabloda AKÇAKALE ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve AKÇAKALE ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ŞANLIURFA AKÇAKALE ilçesi 63 414
TURKIYE SİVAS İMRANLI KARACAÖREN AKÇAKALE köyü 58 346
TURKIYE SİVAS KANGAL ALACAHAN AKÇAKALE köyü 58 346
TURKIYE SİVAS YILDIZELİ YAVU AKÇAKALE köyü 58 346
TURKIYE YOZGAT KADIŞEHRİ MERKEZ AKÇAKALE köyü 66 354
TURKIYE ARDAHAN ÇILDIR MERKEZ AKÇAKALE köyü 75 478
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ HANKENDİ AKÇAKALE köyü 23 424
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ MERKEZ AKÇAKALE köyü 29 456
TURKIYE KARS ARPAÇAY MERKEZ AKÇAKALE köyü 36 474
TURKIYE KARS KAĞIZMAN MERKEZ AKÇAKALE köyü 36 474
TURKIYE KARS SELİM MERKEZ AKÇAKALE köyü 36 474
TURKIYE TRABZON AKÇAABAT MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE DİYARBAKIR ERGANİ MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ MERKEZ AKÇAKALE 29 456
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ HANKENDİ AKÇAKALE 23 424

AKÇAKALE nerede - harita üzerindeki konumuAKÇAKALE Nereye bağlı

AKÇAKALE Nerede

AKÇAKALE Ne tarafta

AKÇAKALE Hangi Bölgede


AKÇAKALE ilçesi, ŞANLIURFA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir. AKÇAKALE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKÇAKALE köyü, KARACAÖREN bucağı, İMRANLI ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. AKÇAKALE İç Anadolu bölgesindedir.
AKÇAKALE köyü, ALACAHAN bucağı, KANGAL ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. AKÇAKALE İç Anadolu bölgesindedir.
AKÇAKALE köyü, YAVU bucağı, YILDIZELİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. AKÇAKALE İç Anadolu bölgesindedir.
AKÇAKALE köyü, MERKEZ bucağı, KADIŞEHRİ ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. AKÇAKALE İç Anadolu bölgesindedir.
AKÇAKALE köyü, MERKEZ bucağı, ÇILDIR ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. AKÇAKALE Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKÇAKALE köyü, HANKENDİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. AKÇAKALE Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKÇAKALE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. AKÇAKALE Karedeniz bölgesindedir.
AKÇAKALE köyü, MERKEZ bucağı, ARPAÇAY ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. AKÇAKALE Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKÇAKALE köyü, MERKEZ bucağı, KAĞIZMAN ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. AKÇAKALE Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKÇAKALE köyü, MERKEZ bucağı, SELİM ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. AKÇAKALE Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKÇAKALE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇAABAT ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.AKÇAKALE Karedeniz bölgesindedir.
AKÇAKALE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERGANİ ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.AKÇAKALE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKÇAKALE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. AKÇAKALE Karedeniz bölgesindedir.
AKÇAKALE mahallesi, AKÇAKALE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.AKÇAKALE Karedeniz bölgesindedir.
AKÇAKALE köyü, HANKENDİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. AKÇAKALE Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKÇAKALE mahallesi, AKÇAKALE köyü, HANKENDİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.AKÇAKALE Doğu Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler