Ben bilirim

AKÇAABAT nereye bağlı?, AKÇAABAT nerede?

AKÇAABAT nereye bağlı?, AKÇAABAT nerede?, AKÇAABAT nerenin ilçesi? AKÇAABAT ilçesi TRABZON ilinin 18 ilçesinden birisidir. AKÇAABAT ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda AKÇAABAT ilçesinin harita üzerindeki konumunu, AKÇAABAT ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. AKÇAABAT ilçesinin Trafik plaka kodu 61 ve Telefon alan kodu 462 dır.

Aşağıdaki tabloda AKÇAABAT ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve AKÇAABAT ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TRABZON AKÇAABAT ilçesi 61 462
TURKIYE AYDIN KARPUZLU MERKEZ MERKEZ 9 256

AKÇAABAT nerede - harita üzerindeki konumuAKÇAABAT Nereye bağlı

AKÇAABAT Nerede

AKÇAABAT Ne tarafta

AKÇAABAT Hangi Bölgede


AKÇAABAT ilçesi, TRABZON şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir. AKÇAABAT Karedeniz bölgesindedir.
AKÇAABAT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARPUZLU ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.AKÇAABAT Ege bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 5

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler