Ben bilirim

AKBABA nereye bağlı?, AKBABA nerede?

AKBABA nereye bağlı, AKBABA nerede? AKBABA köyü, MERKEZ bucağı, KÖSE ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlıdır. AKBABA köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ SİNCAN AKBABA köyü 58 346
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ AKBABA köyü 74 378
TURKIYE GÜMÜŞHANE KÖSE MERKEZ AKBABA köyü 29 456
TURKIYE AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI MERKEZ AKBABA köyü 3 272
TURKIYE KARS MERKEZ MERKEZ AKBABA köyü 36 474
TURKIYE ORDU ÇAYBAŞI MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE MALATYA DARENDE MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE GÜMÜŞHANE KÖSE MERKEZ AKBABA 29 456
TURKIYE GÜMÜŞHANE KÜRTÜN MERKEZ EKİNCİLER 29 456
TURKIYE İSTANBUL BEYKOZ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE ERZURUM TORTUM MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE BİTLİS MERKEZ MERKEZ MERKEZ 13 434
AKBABA Nereye bağlı

AKBABA Nerede

AKBABA Ne tarafta

AKBABA Hangi Bölgede


AKBABA köyü, SİNCAN bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. AKBABA İç Anadolu bölgesindedir.
AKBABA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. AKBABA Karedeniz bölgesindedir.
AKBABA köyü, MERKEZ bucağı, KÖSE ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. AKBABA Karedeniz bölgesindedir.
AKBABA köyü, MERKEZ bucağı, SULTANDAĞI ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. AKBABA Ege bölgesindedir.
AKBABA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. AKBABA Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKBABA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYBAŞI ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.AKBABA Karedeniz bölgesindedir.
AKBABA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DARENDE ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.AKBABA Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKBABA köyü, MERKEZ bucağı, KÖSE ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. AKBABA Karedeniz bölgesindedir.
AKBABA mahallesi, AKBABA köyü, MERKEZ bucağı, KÖSE ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.AKBABA Karedeniz bölgesindedir.
AKBABA mahallesi, EKİNCİLER köyü, MERKEZ bucağı, KÜRTÜN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.AKBABA Karedeniz bölgesindedir.
AKBABA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYKOZ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.AKBABA Marmara bölgesindedir.
AKBABA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TORTUM ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.AKBABA Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler