Ben bilirim

AKARSU nereye bağlı?, AKARSU nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ERZİNCAN REFAHİYE AKARSU bucağı 24 446
TURKIYE RİZE MERKEZ GÜNDOĞDU AKARSU köyü 53 464
TURKIYE ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP MERKEZ AKARSU köyü 73 486
TURKIYE ARTVİN ARDANUÇ MERKEZ AKARSU köyü 8 466
TURKIYE ERZİNCAN REFAHİYE AKARSU AKARSU B.M köyü 24 446
TURKIYE SİİRT MERKEZ MERKEZ DEMİRKAYA 56 484
TURKIYE RİZE MERKEZ GÜNDOĞDU AKARSU 53 464
TURKIYE RİZE ARDEŞEN MERKEZ GÜNEY 53 464
TURKIYE TRABZON MAÇKA MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE MARDİN NUSAYBİN MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MANİSA DEMİRCİ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ERZURUM KARAYAZI MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ELAZIĞ BASKİL AYDINLAR EMİRHAN 23 424
TURKIYE BALIKESİR ALTIEYLÜL MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BİTLİS MUTKİ MEYDAN BAĞARASI 13 434
TURKIYE ANKARA GÖLBAŞI MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE BİNGÖL GENÇ YENİSU SARMAKAYA 12 426
AKARSU Nereye bağlı

AKARSU Nerede

AKARSU Ne tarafta

AKARSU Hangi Bölgede


AKARSU bucağı, REFAHİYE ilçesine ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.AKARSU Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKARSU köyü, GÜNDOĞDU bucağı, MERKEZ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. AKARSU Karedeniz bölgesindedir.
AKARSU köyü, MERKEZ bucağı, BEYTÜŞŞEBAP ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. AKARSU Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKARSU köyü, MERKEZ bucağı, ARDANUÇ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. AKARSU Karedeniz bölgesindedir.
AKARSU bucağı, REFAHİYE ilçesine ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.AKARSU Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKARSU mahallesi, DEMİRKAYA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.AKARSU Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKARSU köyü, GÜNDOĞDU bucağı, MERKEZ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. AKARSU Karedeniz bölgesindedir.
AKARSU mahallesi, GÜNEY köyü, MERKEZ bucağı, ARDEŞEN ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.AKARSU Karedeniz bölgesindedir.
AKARSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MAÇKA ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.AKARSU Karedeniz bölgesindedir.
AKARSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NUSAYBİN ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.AKARSU Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKARSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.AKARSU Akdeniz bölgesindedir.
AKARSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAYAZI ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.AKARSU Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKARSU mahallesi, EMİRHAN köyü, AYDINLAR bucağı, BASKİL ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.AKARSU Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKARSU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTIEYLÜL ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.AKARSU Marmara bölgesindedir.
AKARSU mahallesi, BAĞARASI köyü, MEYDAN bucağı, MUTKİ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.AKARSU Doğu Anadolu bölgesindedir.
AKARSU mahallesi, SARMAKAYA köyü, YENİSU bucağı, GENÇ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.AKARSU Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler