Ben bilirim

AHMETOĞLU nereye bağlı?, AHMETOĞLU nerede?

AHMETOĞLU nereye bağlı, AHMETOĞLU nerede? AHMETOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, TOSYA ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlıdır. AHMETOĞLU köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ AHMETOĞLU köyü 67 372
TURKIYE GİRESUN ÇAMOLUK MERKEZ HACIAHMETOĞLU köyü 28 454
TURKIYE KASTAMONU TOSYA MERKEZ AHMETOĞLU köyü 37 366
TURKIYE TOKAT ALMUS MERKEZ CİHET 60 356
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA PERŞEMBE KERİMLER 67 372
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA PERŞEMBE MADENLER 67 372
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ AKÇASU 67 372
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ İSABEYLİ 67 372
TURKIYE KASTAMONU PINARBAŞI MERKEZ KAYABÜKÜ 37 366
TURKIYE SAMSUN LADİK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE RİZE MERKEZ GÜNDOĞDU AKTAŞ 53 464
TURKIYE SİNOP GERZE MERKEZ ABDALOĞLU 57 368
TURKIYE SİNOP DİKMEN MERKEZ KERİM 57 368
TURKIYE GİRESUN DOĞANKENT MERKEZ GÜVENLİK 28 454
TURKIYE KASTAMONU DADAY MERKEZ KIZSİNİ 37 366
TURKIYE KÜTAHYA SİMAV MERKEZ MERKEZ 43 274
TURKIYE BOLU MENGEN PAZARKÖY KARAŞEYHLER 14 374
AHMETOĞLU Nereye bağlı

AHMETOĞLU Nerede

AHMETOĞLU Ne tarafta

AHMETOĞLU Hangi Bölgede


AHMETOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. AHMETOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
AHMETOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, TOSYA ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. AHMETOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
AHMETOĞLU mahallesi, MADENLER köyü, PERŞEMBE bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.AHMETOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
AHMETOĞLU mahallesi, AKÇASU köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.AHMETOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
AHMETOĞLU mahallesi, KAYABÜKÜ köyü, MERKEZ bucağı, PINARBAŞI ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.AHMETOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
AHMETOĞLU mahallesi, ABDALOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, GERZE ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.AHMETOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
AHMETOĞLU mahallesi, KERİM köyü, MERKEZ bucağı, DİKMEN ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.AHMETOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
AHMETOĞLU mahallesi, GÜVENLİK köyü, MERKEZ bucağı, DOĞANKENT ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.AHMETOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
AHMETOĞLU mahallesi, KIZSİNİ köyü, MERKEZ bucağı, DADAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.AHMETOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
AHMETOĞLU mahallesi, KARAŞEYHLER köyü, PAZARKÖY bucağı, MENGEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.AHMETOĞLU Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler