Ben bilirim

AHIRLI nereye bağlı?, AHIRLI nerede?

AHIRLI nereye bağlı, AHIRLI nerede? AHIRLI köyü, MERKEZ bucağı, AĞAÇÖREN ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlıdır. AHIRLI köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KONYA AHIRLI ilçesi 42 332
TURKIYE AKSARAY AĞAÇÖREN MERKEZ AHIRLI köyü 68 382
TURKIYE DÜZCE AKÇAKOCA MERKEZ TAHİRLİ köyü 81 380
TURKIYE ANKARA HAYMANA MERKEZ MERKEZ 6 312

AHIRLI ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
AHIRLI ilçesine bağlı köyler
MERKEZAHIRLI Nereye bağlı

AHIRLI Nerede

AHIRLI Ne tarafta

AHIRLI Hangi Bölgede


AHIRLI ilçesi, KONYA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir. AHIRLI 1737 bölgesindedir. AHIRLI İstanbul'un İç Anadolu yakasındadır.
AHIRLI köyü, MERKEZ bucağı, AĞAÇÖREN ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir köydür. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir. AHIRLI 15224 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler