Ben bilirim

AĞAÇÖREN nereye bağlı?, AĞAÇÖREN nerede?

AĞAÇÖREN nereye bağlı?, AĞAÇÖREN nerede?, AĞAÇÖREN nerenin ilçesi? AĞAÇÖREN ilçesi AKSARAY ilinin 7 ilçesinden birisidir. AĞAÇÖREN ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda AĞAÇÖREN ilçesinin harita üzerindeki konumunu, AĞAÇÖREN ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. AĞAÇÖREN ilçesinin Trafik plaka kodu 68 ve Telefon alan kodu 382 dır.

Aşağıdaki tabloda AĞAÇÖREN ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve AĞAÇÖREN ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AKSARAY AĞAÇÖREN ilçesi 68 382
TURKIYE VAN ERCİŞ MERKEZ MERKEZ 65 432
AĞAÇÖREN Nereye bağlı

AĞAÇÖREN Nerede

AĞAÇÖREN Ne tarafta

AĞAÇÖREN Hangi Bölgede


AĞAÇÖREN ilçesi, AKSARAY şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir. AĞAÇÖREN 1729 bölgesindedir. AĞAÇÖREN İstanbul'un İç Anadolu yakasındadır.
AĞAÇÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERCİŞ ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.AĞAÇÖREN 22258 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler