Ben bilirim

AĞAÇKORUR nereye bağlı?, AĞAÇKORUR nerede?

AĞAÇKORUR nereye bağlı, AĞAÇKORUR nerede? AĞAÇKORUR köyü, MERKEZ bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlıdır. AĞAÇKORUR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ VARTO MERKEZ AĞAÇKORUR köyü 49 436
TURKIYE DİYARBAKIR KULP MERKEZ MERKEZ 21 412
AĞAÇKORUR Nereye bağlı

AĞAÇKORUR Nerede

AĞAÇKORUR Ne tarafta

AĞAÇKORUR Hangi Bölgede


AĞAÇKORUR köyü, MERKEZ bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. AĞAÇKORUR 22091 bölgesindedir.
AĞAÇKORUR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KULP ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.AĞAÇKORUR 49661 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler