Ben bilirim

ADLİYE nereye bağlı?, ADLİYE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BİLECİK OSMANELİ MERKEZ ADLİYE köyü 11 228
TURKIYE ÇANAKKALE BİGA GÜMÜŞÇAY ADLİYE köyü 17 286
TURKIYE SAKARYA ARİFİYE MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE BURSA GEMLİK MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE AFYONKARAHİSAR DİNAR MERKEZ MERKEZ 3 272
ADLİYE Nereye bağlı

ADLİYE Nerede

ADLİYE Ne tarafta

ADLİYE Hangi Bölgede


ADLİYE köyü, MERKEZ bucağı, OSMANELİ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. ADLİYE Marmara bölgesindedir.
ADLİYE köyü, GÜMÜŞÇAY bucağı, BİGA ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. ADLİYE Marmara bölgesindedir.
ADLİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARİFİYE ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.ADLİYE Marmara bölgesindedir.
ADLİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEMLİK ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ADLİYE Marmara bölgesindedir.
ADLİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİNAR ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.ADLİYE Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler