Ben bilirim

ADALAR nereye bağlı?, ADALAR nerede?

ADALAR nereye bağlı?, ADALAR nerede?, ADALAR nerenin ilçesi? ADALAR ilçesi İSTANBUL ilinin 39 ilçesinden birisidir. ADALAR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ADALAR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ADALAR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ADALAR ilçesinin Trafik plaka kodu 34 ve Telefon alan kodu 212 dır.

Aşağıdaki tabloda ADALAR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ADALAR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
SEYSEL ADALARI
ABD HAVAI ADALARI HILO
ABD HAVAI ADALARI HONOLULU
TURKIYE İSTANBUL ADALAR ilçesi 34 212
TURKIYE KASTAMONU AĞLI MERKEZ ADALAR köyü 37 366
TURKIYE KARABÜK SAFRANBOLU MERKEZ BOSTANBÜKÜ 78 372
TURKIYE RİZE KALKANDERE MERKEZ MERKEZ 53 464
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ MERKEZ 53 464
TURKIYE MUŞ MALAZGİRT MERKEZ MERKEZ 49 436
TURKIYE HATAY KIRIKHAN MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ MERKEZ BİNKOÇ 24 446
TURKIYE ESKİŞEHİR ÇİFTELER MERKEZ MERKEZ 26 222

ADALAR ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
ADALAR ilçesine bağlı köyler
MERKEZ
ADALAR nerede - harita üzerindeki konumuADALAR Nereye bağlı

ADALAR Nerede

ADALAR Ne tarafta

ADALAR Hangi Bölgede


ADALAR ilçesi, İSTANBUL şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir. ADALAR Marmara bölgesindedir. ADALAR İstanbul'un Anadolu yakasındadır.
ADALAR köyü, MERKEZ bucağı, AĞLI ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. ADALAR Karedeniz bölgesindedir.
ADALAR mahallesi, BOSTANBÜKÜ köyü, MERKEZ bucağı, SAFRANBOLU ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ADALAR Karedeniz bölgesindedir.
ADALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KALKANDERE ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.ADALAR Karedeniz bölgesindedir.
ADALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.ADALAR Karedeniz bölgesindedir.
ADALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MALAZGİRT ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir.ADALAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
ADALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIRIKHAN ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.ADALAR Akdeniz bölgesindedir.
ADALAR mahallesi, BİNKOÇ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.ADALAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
ADALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇİFTELER ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.ADALAR İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler