Ben bilirim

ADAKÖY nereye bağlı?, ADAKÖY nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA PERŞEMBE ADAKÖY köyü 67 372
TURKIYE DÜZCE GÜMÜŞOVA MERKEZ ADAKÖY köyü 81 380
TURKIYE BOLU DÖRTDİVAN MERKEZ ADAKÖY köyü 14 374
TURKIYE BOLU YENİÇAĞA MERKEZ ADAKÖY köyü 14 374
TURKIYE GİRESUN EYNESİL MERKEZ ADAKÖY köyü 28 454
TURKIYE DÜZCE GÜMÜŞOVA MERKEZ ADAKÖY 81 380
TURKIYE ŞANLIURFA VİRANŞEHİR MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE KONYA BEYŞEHİR MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MUĞLA MARMARİS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA GÜRSU MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BOLU DÖRTDİVAN MERKEZ ADAKÖY 14 374
ADAKÖY Nereye bağlı

ADAKÖY Nerede

ADAKÖY Ne tarafta

ADAKÖY Hangi Bölgede


ADAKÖY köyü, PERŞEMBE bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. ADAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ADAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, GÜMÜŞOVA ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. ADAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ADAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, DÖRTDİVAN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. ADAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ADAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, YENİÇAĞA ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. ADAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ADAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, EYNESİL ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. ADAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ADAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, GÜMÜŞOVA ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. ADAKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ADAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, VİRANŞEHİR ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.ADAKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ADAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYŞEHİR ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ADAKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
ADAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MARMARİS ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.ADAKÖY Ege bölgesindedir.
ADAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUSTAFAKEMALPAŞA ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ADAKÖY Marmara bölgesindedir.
ADAKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜRSU ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ADAKÖY Marmara bölgesindedir.
ADAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, DÖRTDİVAN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. ADAKÖY Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler