Ben bilirim

ADAKALE nereye bağlı?, ADAKALE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİİRT BAYKAN DİLEKTEPE ADAKALE köyü 56 484
TURKIYE KONYA ÇUMRA MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MANİSA ŞEHZADELER MERKEZ MERKEZ 45 236
ADAKALE Nereye bağlı

ADAKALE Nerede

ADAKALE Ne tarafta

ADAKALE Hangi Bölgede


ADAKALE köyü, DİLEKTEPE bucağı, BAYKAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. ADAKALE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ADAKALE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇUMRA ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.ADAKALE İç Anadolu bölgesindedir.
ADAKALE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEHZADELER ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.ADAKALE Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler