Ben bilirim

ACIDERE nereye bağlı?, ACIDERE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS MERKEZ KARAYÜN ACIDERE köyü 58 346
TURKIYE ADANA SARIÇAM MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA SARIÇAM MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE SİVAS KOYULHİSAR ORTAKENT GÜZELYURT 58 346
TURKIYE DENİZLİ SARAYKÖY MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE GİRESUN YAĞLIDERE MERKEZ AKPINAR 28 454
TURKIYE GİRESUN DERELİ MERKEZ KÜMBET 28 454
ACIDERE Nereye bağlı

ACIDERE Nerede

ACIDERE Ne tarafta

ACIDERE Hangi Bölgede


ACIDERE köyü, KARAYÜN bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. ACIDERE İç Anadolu bölgesindedir.
ACIDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIÇAM ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.ACIDERE Akdeniz bölgesindedir.
ACIDERE mahallesi, GÜZELYURT köyü, ORTAKENT bucağı, KOYULHİSAR ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.ACIDERE İç Anadolu bölgesindedir.
ACIDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARAYKÖY ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.ACIDERE Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler