Ben bilirim

ABDİOĞLU nereye bağlı?, ABDİOĞLU nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KARABÜK SAFRANBOLU OVACUMA İNCEÇAY 78 372
TURKIYE RİZE PAZAR MERKEZ KOCAKÖPRÜ 53 464
TURKIYE RİZE PAZAR MERKEZ KOCAKÖPRÜ 53 464
TURKIYE KASTAMONU DADAY MERKEZ DEĞİRMENÖZÜ 37 366
TURKIYE KASTAMONU HANÖNÜ MERKEZ DEMİRCİMÜEZZİN 37 366
TURKIYE KASTAMONU BOZKURT MERKEZ KEŞLİK 37 366
TURKIYE ADANA YÜREĞİR MERKEZ MERKEZ 1 322
ABDİOĞLU Nereye bağlı

ABDİOĞLU Nerede

ABDİOĞLU Ne tarafta

ABDİOĞLU Hangi Bölgede


ABDİOĞLU mahallesi, İNCEÇAY köyü, OVACUMA bucağı, SAFRANBOLU ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ABDİOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
ABDİOĞLU mahallesi, DEĞİRMENÖZÜ köyü, MERKEZ bucağı, DADAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ABDİOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
ABDİOĞLU mahallesi, DEMİRCİMÜEZZİN köyü, MERKEZ bucağı, HANÖNÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ABDİOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
ABDİOĞLU mahallesi, KEŞLİK köyü, MERKEZ bucağı, BOZKURT ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ABDİOĞLU Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler